MF-MSMF125/24X-2 — Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 24 V, 1.25 A, 2.5 A, 0.4 s
Illustrative purposes only
MF-MSMF125/24X-2
Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 24 V, 1.25 A, 2.5 A, 0.4 s