MF-MSMF020/33X-2 — Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 33 V, 200 mA, 400 mA, 0.02 s
Illustrative purposes only
MF-MSMF020/33X-2
Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 33 V, 200 mA, 400 mA, 0.02 s