MF-MSMF010/33X-2 — Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 33 V, 100 mA, 300 mA, 1.5 s
Illustrative purposes only
MF-MSMF010/33X-2
Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 33 V, 100 mA, 300 mA, 1.5 s