CW2012A-R68J — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 680 nH, 2.15 ohm, 200 MHz, 200 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-R68J
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 680 nH, 2.15 ohm, 200 MHz, 200 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series