CW2012A-82NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 82 nH, 0.4 ohm, 1.3 GHz, 400 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-82NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 82 nH, 0.4 ohm, 1.3 GHz, 400 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series