CW2012A-7N5J — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 7.5 nH, 0.06 ohm, 4.5 GHz, 800 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-7N5J
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 7.5 nH, 0.06 ohm, 4.5 GHz, 800 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series