CW2012A-6N8J — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 6.8 nH, 0.06 ohm, 5.5 GHz, 800 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-6N8J
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 6.8 nH, 0.06 ohm, 5.5 GHz, 800 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series