CW2012A-68NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 68 nH, 0.22 ohm, 1.45 GHz, 500 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-68NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 68 nH, 0.22 ohm, 1.45 GHz, 500 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series