CW2012A-56NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 56 nH, 0.19 ohm, 1.55 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-56NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 56 nH, 0.19 ohm, 1.55 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series