CW2012A-47NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 47 nH, 0.17 ohm, 1.65 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-47NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 47 nH, 0.17 ohm, 1.65 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series