CW2012A-3N9B — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 3.9 nH, 0.04 ohm, 5.75 GHz, 800 mA, 0805 [2012 Metric]
Illustrative purposes only
CW2012A-3N9B
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 3.9 nH, 0.04 ohm, 5.75 GHz, 800 mA, 0805 [2012 Metric]