CW2012A-39NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 39 nH, 0.15 ohm, 2 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-39NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 39 nH, 0.15 ohm, 2 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series