CW2012A-36NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 36 nH, 0.13 ohm, 1.7 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-36NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 36 nH, 0.13 ohm, 1.7 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series