CW2012A-33NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 33 nH, 0.13 ohm, 2.05 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-33NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 33 nH, 0.13 ohm, 2.05 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series