CW2012A-27NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 27 nH, 0.12 ohm, 2.5 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-27NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 27 nH, 0.12 ohm, 2.5 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series