CW2012A-24NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 24 nH, 0.12 ohm, 2 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-24NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 24 nH, 0.12 ohm, 2 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series