CW2012A-1R0J — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 1 µH, 2.6 ohm, 100 MHz, 170 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-1R0J
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 1 µH, 2.6 ohm, 100 MHz, 170 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series