CW2012A-12NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 12 nH, 0.08 ohm, 4 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-12NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 12 nH, 0.08 ohm, 4 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series