CW2012A-10NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 10 nH, 0.08 ohm, 4.2 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-10NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 10 nH, 0.08 ohm, 4.2 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series