CW160808-6N8J — Wirewound Inductor, 6.8 nH, 0.11 ohm, 5.8 GHz, 700 mA, 0603 [1608 Metric], CW160808
Illustrative purposes only
CW160808-6N8J
Wirewound Inductor, 6.8 nH, 0.11 ohm, 5.8 GHz, 700 mA, 0603 [1608 Metric], CW160808
  • Manufacturer: BOURNS
  • Product type: Wirewound Inductors
  • Product Width: 1.05mm
  • Product Height: 1.05mm
  • Product Length: 1.6mm