CM453232-102KL — Wirewound Inductor, 1 mH, 40 ohm, 2.5 MHz, 30 mA, 1812 [4532 Metric], CM45 Series
Illustrative purposes only
CM453232-102KL
Wirewound Inductor, 1 mH, 40 ohm, 2.5 MHz, 30 mA, 1812 [4532 Metric], CM45 Series