CM453232-101KL — Wirewound Inductor, 100 µH, 8 ohm, 8 MHz, 110 mA, 1812 [4532 Metric], CM453232
Illustrative purposes only
CM453232-101KL
Wirewound Inductor, 100 µH, 8 ohm, 8 MHz, 110 mA, 1812 [4532 Metric], CM453232
  • Manufacturer: BOURNS
  • Product type: Wirewound Inductors
  • Product Width: 3.2mm
  • Product Height: 3.2mm
  • Product Length: 4.5mm