CM322522-220KL — Wirewound Inductor, 22 µH, 3.7 ohm, 25 MHz, 110 mA, 1210 [3225 Metric], CM322522
Illustrative purposes only
CM322522-220KL
Wirewound Inductor, 22 µH, 3.7 ohm, 25 MHz, 110 mA, 1210 [3225 Metric], CM322522
  • Manufacturer: BOURNS
  • Product type: Wirewound Inductors
  • Product Width: 2.5mm
  • Product Height: 2.2mm
  • Product Length: 2.9mm