CDTO269-BR1380L — Bridge Rectifier, Single Phase, 380 V, 1 A, TO-269AA, 4 Pins, 950 mV
Illustrative purposes only
CDTO269-BR1380L
Bridge Rectifier, Single Phase, 380 V, 1 A, TO-269AA, 4 Pins, 950 mV