CC453232-4R7KL — Wirewound Inductor, 4.7 µH, 0.27 ohm, 35 MHz, 650 mA, 1812 [4532 Metric], CC453232 Series
Illustrative purposes only
CC453232-4R7KL
Wirewound Inductor, 4.7 µH, 0.27 ohm, 35 MHz, 650 mA, 1812 [4532 Metric], CC453232 Series