B32654A6105K000 — CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 1UF 630V
Illustrative purposes only
This product is RoHS compliant
B32654A6105K000
CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 1UF 630V
  • Manufacturer: EPCOS
  • Product type: General Purpose Film Capacitors
  • CAPACITOR POLYPROPYLENE PP FILM 1UF 630V 10%, RADIAL; Capacitance:1 F; Capacitor Dielectric Type:PP (Polypropylene); Voltage Rating:630V; Product Range:B32654 Series; Capacitance