A765KN397M1CLAE016 — Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 390 µF, 16 V, Radial Can - SMD, 0.016 ohm
Illustrative purposes only
A765KN397M1CLAE016
Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 390 µF, 16 V, Radial Can - SMD, 0.016 ohm