A700V686M006ATE018 — Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 68 µF, 6.3 V, 2917 [7343 Metric], 0.018 ohm
Illustrative purposes only
A700V686M006ATE018
Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 68 µF, 6.3 V, 2917 [7343 Metric], 0.018 ohm