25HVE56MC6 — Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor, 56 µF, ± 20%, 25 V, Radial Can - SMD, 0.05 ohm
Illustrative purposes only
This product is RoHS compliant
25HVE56MC6
Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor, 56 µF, ± 20%, 25 V, Radial Can - SMD, 0.05 ohm