25HVC100MC8 — Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor, 100 µF, ± 20%, 25 V, Radial Can - SMD, 0.03 ohm
Illustrative purposes only
This product is RoHS compliant
25HVC100MC8
Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor, 100 µF, ± 20%, 25 V, Radial Can - SMD, 0.03 ohm