SRU8028A-220Y — Power Inductor (SMD), 22 µH, 1.6 A, Shielded, 1.5 A, SRU8028A
Illustrative purposes only
SRU8028A-220Y
Power Inductor (SMD), 22 µH, 1.6 A, Shielded, 1.5 A, SRU8028A