SRU5028-470Y — Power Inductor (SMD), 47 µH, 700 mA, Shielded, 620 mA, SRU5028 Series, 2020 [5050 Metric]
Illustrative purposes only
SRU5028-470Y
Power Inductor (SMD), 47 µH, 700 mA, Shielded, 620 mA, SRU5028 Series, 2020 [5050 Metric]