SRR6603-101ML — Power Inductor (SMD), 100 µH, 300 mA, Shielded, 130 mA, SRR6603
Illustrative purposes only
SRR6603-101ML
Power Inductor (SMD), 100 µH, 300 mA, Shielded, 130 mA, SRR6603