SF-2923UC80C-2 — Fuse, Surface Mount, 80 A, High Inrush Current Withstand, 600 VAC, 80 VDC, 2923
Illustrative purposes only
SF-2923UC80C-2
Fuse, Surface Mount, 80 A, High Inrush Current Withstand, 600 VAC, 80 VDC, 2923