MF-MSMF075/24X-2 — Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 24 V, 750 mA, 1.5 A, 0.2 s
Illustrative purposes only
MF-MSMF075/24X-2
Resettable Fuse, PPTC, 1812 (4532 Metric), MF-MSMF Series, 24 V, 750 mA, 1.5 A, 0.2 s