CW2012A-8N2J — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 8.2 nH, 0.06 ohm, 4.7 GHz, 800 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-8N2J
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 8.2 nH, 0.06 ohm, 4.7 GHz, 800 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series