CW2012A-15NJ — Wirewound Inductor, AEC-Q200, 15 nH, 0.1 ohm, 3.4 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series
Illustrative purposes only
CW2012A-15NJ
Wirewound Inductor, AEC-Q200, 15 nH, 0.1 ohm, 3.4 GHz, 600 mA, 0805 [2012 Metric], CW2012A Series