9W2TM24P4H001 — Fan Blower, Centrifugal, 24 V, DC, 100 mm, 25 mm, 62.5 CFM
Illustrative purposes only
9W2TM24P4H001
Fan Blower, Centrifugal, 24 V, DC, 100 mm, 25 mm, 62.5 CFM
  • Manufacturer: SANYO DENKI
  • Product type: Blowers
  • SVHC: Triphenyl Phosphate (21-Jan-2025)
  • IP Rating: IP68
  • Blower Type: Centrifugal
  • Bearing Type: -
  • Noise Rating: 60dBA
  • Power Rating: 10.56W
  • Voltage Type: DC
  • Product Range: San Ace 100W 9W2TM Series
  • Air Flow - CFM: 62.5CFM
  • External Depth: 25mm
  • Fan Frame Size: 100mm
  • Supply Voltage: 24V