20SVF560M — Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 560 µF, 20 V, Radial Can - SMD, 0.012 ohm
Illustrative purposes only
20SVF560M
Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 560 µF, 20 V, Radial Can - SMD, 0.012 ohm