200PK220MEFC16X31.5 — ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 200V, 20%, RADIAL
Illustrative purposes only
This product is RoHS compliant
200PK220MEFC16X31.5
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 220UF, 200V, 20%, RADIAL