2.5SWZ330MR09 — Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 330 µF, 2.5 V, 2917 [7343 Metric], 0.009 ohm
Illustrative purposes only
This product is RoHS compliant
2.5SWZ330MR09
Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 330 µF, 2.5 V, 2917 [7343 Metric], 0.009 ohm