16VLL1000ME12 — Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 1000 µF, 16 V, Radial Can - SMD, 0.01 ohm
Illustrative purposes only
This product is RoHS compliant
16VLL1000ME12
Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 1000 µF, 16 V, Radial Can - SMD, 0.01 ohm