16SVPS180M — Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 180 µF, 16 V, Radial Can - SMD, 0.029 ohm
Illustrative purposes only
16SVPS180M
Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 180 µF, 16 V, Radial Can - SMD, 0.029 ohm