16SVP39M — Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 39 µF, 16 V, Radial Can - SMD, 0.05 ohm
Illustrative purposes only
16SVP39M
Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 39 µF, 16 V, Radial Can - SMD, 0.05 ohm