1-260V-U2-304SS — Thermowell, 1" NPT, 304 Stainless Steel, 2", 260V Series
Illustrative purposes only
1-260V-U2-304SS
Thermowell, 1" NPT, 304 Stainless Steel, 2", 260V Series